Porozmawiajmy
o dobrej pracy

Dołącz do zespołu równie ambitnego jak Ty.

Za każdą rzetelną firmą stoją rzetelni ludzie.
Dołącz do naszego zespołu!

Specjalny proces rekrutacji?
Nic z tych rzeczy!

Wyślij nam swoje CV, skontaktujemy się z Tobą do 24 h,
jeśli będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy
i porozmawiajmy!
Żadnych ankiet, testów i pytań „gdzie siebie widzisz za 10 lat?”

Krótko o pracy
w naszej firmie

Nie oferujemy owocowych czwartków, konkursów ani spotkań integracyjnych- wolimy pieniądze za tego typu benefity przeznaczyć na lepsze wynagrodzenie.

Już pierwszego dnia pracy otrzymasz potrzebny sprzęt- laptop, telefon wraz z wymaganym oprogramowaniem. Opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie czy karty członkowskie typu Multisport są tylko i wyłącznie do wyboru i decyzji pracownika, a nie przymusem odciąganym z wypłaty.

Spedytor zajmuje się tym czym powinien:

planowaniem i organizacją transportu oraz obsługą klienta.

Tona papierów oraz formalności księgowe i windykacyjne nie będą Twoim zmartwieniem.

Kogo szukamy?

Stanowisko

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Wymagania

wykształcenie logistyczne
doświadczenie w branży na stanowisku spedytora (min. 2 lata)
znajomość branży i praw przewozowych na terenie UE
kontaktowość (kontakt głównie telefoniczny i mailowy) oraz chęć do pracy
znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Zakres zadań

dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
planowanie, organizacja i monitoring przewozów krajowych i międzynarodowych
utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy oraz kierowcami
podstawowe prace biurowe jak wystawienie zleceń i utrzymywanie porządku w bazach danych

Spełniasz wymagania i chcesz dołączyć
do naszego grona?

Wyślij CV